Hakkımızda

AboutUs.jpg

Interpay, süratle gelişen ve değişen POS sektörüne yeni bir anlayış  getirmek amacıyla 8 yıl önce kuruldu. Geçen süreçte hızla gelişen ve tecrübe kazanan Interpay, bugün 15 uzman personeliyle 500.000 adet POS, 100.000 adet ÖKC parkına hizmet vermektedir ve değiştirilen her parça Interpay garantisi altındadır.

Interpay; 2018 - 2020 yılları arasında, Türkiye merkezli en büyük bilişim teknolojileri üreticisi, Ortadoğu ve Afrika pazarının PBX Pazar lideri, yıllık 10 milyon cihazla Avrupa’nın en büyük 3 üreticisinden biri olan KAREL firmasının çözüm ortağı olarak, POS cihazları dışında elektronik sektörünün diğer kollarında da teknik servis (rework) hizmeti vermiştir.

Interpay, yaptığı yatırımlar, konusunda uzman teknik kadrosu ve kullandığı güncel teknoloji ile; günümüzde her türlü elektronik ürün için teknik servis (rework) hizmeti verebilecek yetkinliktedir.

Interpay, hizmet kalitesi; sahip olduğu ISO9001 ve TSE (HYB) belgeleri ile ulusal ve uluslararası düzeyde onaylanmış bir firmadır.

Interpay’in geri dönen cihaz oranı sadece %2 ’dir. Bu verilerle Interpay sektörün en hızlı ve kaliteli rework hizmeti veren firmalarından biridir.

Interpay’in ulaşılması zor performans verileri, müşterilerimizin teknik servis giderlerinde ciddi tasarruf yapmasına olanak sağlamaktadır.

Teknolojiyi yakından takip ederek ve personel eğitimine verdiğimiz önemle, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı amaçlamaktayız.

Profesyonel yönetim şekli ve güçlü finansal yapısıyla Interpay, elektronik sektöründe her türlü çözüm ortaklığına açıktır.